Консти–гард - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Консти–гард

Хранилище
Консти–гард (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Консти–гард (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

М'який проносний засіб. Очищення організму.

0 ₴ Добавить
 
  Консті-гард

М'який проносний засіб

Консті-гард «Консті гард» – чудова аюрведична формула, що сприяє регулярному та м'якому очищенню кишечника. Діє як безпечне проносне, запобігаючи запорам і підвищуючи засвоюваність поживних речовин в організмі.
«Консті гард» - ретельно підібрана комбінація трав, які в традиційній індійській медицині застосовуються при розладах шлунка, хронічних запорах, при кислотно-пептичних виразках і невиразковій диспепсії, слабкості печінки або селезінки, при здуттях і спазмах животів, , при нудоті, колітах та кишкових інвазіях, загальному занепаді сил та тканинної недостатності. Так само цей засіб є ефективним для виведення газів і токсинів, сприяє травленню та стабілізації загального тонусу. Деякі, що входять до складу трави, володіють тонізуючими та омолоджуючими діями. Наукові дослідження, що проводяться, довели ефективність і безпеку цієї дієтичної добавки.
Запори є причиною накопичення шлаків в організмі, які стають токсинами та погіршують розумовий та фізичний стан. Нерегулярне очищення кишечника призводить до головного болю, сонливості, дратівливості, виникнення гемороїв.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендований для використання в раціонах дієтичного харчування з метою створення оптимальних дієтологічних умов для нормального функціонування органів травлення, для запобігання запорам.
Форма випуску: капсули (60 капсул в упаковці).
Спосіб застосування: по 2 капсули перед сном, запиваючи молоком чи водою.
Протипоказання: протипоказань та побічних ефектів не має, індивідуальна чутливість до компонентів.
Склад: Crotalaria juncea (кроталарія яванська), Ipomoea hederacea (іпомея плющевидна, Zingiber officinale (імбир аптечний), Embelia riber (черевик червоний), Rock salt (кам'яна сіль), Phyllantus emblika (ембліка кисла), Termin Terminalia belerica (терміналія белерика), Trachyspermum ammi (аован запашний, індійський тмин), Foeniculum vulgare (фенхель звичайний), Black salt (чорна сіль), Ipomoea turpethum (корінь турепти).
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню