Алоэ Вера (сок) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Алоэ Вера (сок)

Хранилище
Алоэ Вера (сок с мякотью 500 мл)  Sahul India Limited

Алоэ Вера (сок с мякотью 500 мл) Sahul India Limited

Зміцнення та омолодження організму. Вітаміни та мінерали.
«Сік Алое Віра з м'якоттю» є натуральний 100% сік з листя Алое Віра, яке було вирощене в Індії. Сік Алое Віра – це природний комплекс необхідних організму людини компонентів, серед яких амінокислоти, вітаміни, мінерали, мікроелементи, біологічно активні речовини, що містяться у продукті у високих концентраціях та особливому відсотковому співвідношенні. Присутність біологічно активних речовин, таких як ензими, антиоксиданти, флавоноїди, сапоніни забезпечує біостимулюючий вплив на біохімічні процеси в організмі на клітинному рівні, зумовлює унікальні лікувально-профілактичні властивості соку Алое Віра.

295 ₴
 
Сік Алое Віра з м'якоттю

Збагачений натуральними вітамінами та мінералами
Сік Алое Віра «Сік Алое Віра з м'якоттю» є натуральний 100% сік з листя Алое Віра, яке було вирощене в Індії. Сік Алое Віра – це природний комплекс необхідних організму людини компонентів, серед яких амінокислоти, вітаміни, мінерали, мікроелементи, біологічно активні речовини, що містяться у продукті у високих концентраціях та особливому відсотковому співвідношенні. Присутність біологічно активних речовин, таких як ензими, антиоксиданти, флавоноїди, сапоніни – забезпечує біостимулюючий вплив на біохімічні процеси в організмі на клітинному рівні, зумовлює унікальні лікувально-профілактичні властивості соку Алое Віра.
Нерідко Алое Віра дослідники називають «транспортним засобом», за його можливість глибоко проникати в різні тканини організму. Проникаючи вглиб клітин у 3-4 рази швидше за воду, Алое Віра виводить токсини та шлаки, очищає кров і лімфу. Очисні властивості Алое Віра були б настільки високими без його бактерицидних, антивірусних, протигрибкових якостей.
Алое Віра має здатність лікувати рани, шлунково-кишкові отруєння та інтоксикацію організму в цілому.
Алое Віра підтримує гомеостаз (рівновагу) організму. Це рівновага хімічних реакцій, температурного та рідинного режимів, завдяки якому нормалізується робота всіх обмінних процесів організму і насамперед кишечника.
Алое Віра підвищує ферментативну активність, стимулює обмін речовин, покращує кровопостачання окремих органів та кровообіг взагалі, а отже, підвищує загальний тонус організму. Ці властивості Алое Віра особливо важливі для людей з патологією серцево-судинної системи, для людей похилого віку, людей, які перенесли тяжкі захворювання, операції для жінок і чоловіків у період гормональної перебудови. Інакше висловлюючись, Алое Віра продовжує активний період життя.
Під дією Алое Віра інтенсивніше відбувається процес відновлення клітин організму, а також у 6-8 разів швидше за оновлення клітин на пошкоджених ділянках. Алое сприяє утворенню колагену, білкової основи сполучної тканини (зокрема, хрящеподібної тканини, що знаходиться в суглобах та між хребцями). Ця регенеруюча функція Алое Віра особливо цінується при лікуванні ран, опіків, пошкоджених тканин (у тому числі серцевого м'яза при інфаркті міокарда). Спеціальні ферменти (протеолітичні) знищують, переробляють мертві тканини. На цьому заснований і дивовижний косметичний ефект регенерації шкіри при вживанні алое-продукції, а спільна дія з колагеном перешкоджає старінню шкіри та утворенню зморшок. Болезаспокійлива дія Алое Віра визначається наявністю у його складі біоактивних речовин – антрахінонів. Нещодавно вчені відкрили новий біоактивний елемент - ацеманан. Він посилює імунітет, перешкоджає поширенню вірусу СНІДу. Ацеманан – макромолекула, розчинна у воді, має сильну імуностимулюючу дію, сприяє регенерації мікроелементів, що відіграють важливу роль у знищенні пухлинних тканин. Дія ацеманану пояснюється позитивний ефект використання Алое Віра при застосуванні цитостатиків, або хіміотерапії. Алое Віра підвищує протипухлинну активність цитостатиків, які виконують функцію речовин-кілерів ракових клітин.
Доречним буде помітити, що сьогодні у багатьох клініках світу успішно практикується сокотерапія, тобто застосування соку Алое Віра у великій кількості для лікування ракових захворювань.
Властивості Алое Віра:
Сприяє нормалізації обміну речовин, стимулює енергетичний потенціал організму.
Зміцнює імунітет, підвищує загальний опір організму
Поліпшує процеси травлення; сприяє виділенню жовчі
Активний антиоксидант; радіопротектор
Чинить сильну протизапальну дію
Насичує організм вітамінами, мінералами, мікроелементами
Смакові характеристики соку відповідають натуральному смаку Алое Віра.
Рекомендації до вживання: використовується як додаткове джерело біологічно активних речовин, вітамінів, мінералів, мікроелементів для підтримки високої працездатності, загального зміцнення захисних функцій та оздоровлення організму.
Форма випуску: Флакон об'ємом 500 мл.
Спосіб застосування: дорослим по 1 десертній ложці 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Перед вживанням флакон збовтати. Чудово підходить у поєднанні з вашим улюбленим соком. Курс прийому 1-1,5 місяці двічі на рік.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок, схильність до маткових та гемороїдальних кровотеч.
склад: сік Алое Віра з м'якоттю (Aloe vera juice with pulp) - 99,5%.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник: Sahul India Limited (GMP Certified factory) NH-6,
Bombay Road, Mouza Chamrail, Howrah – 711 366, W. Bengal, INDIA (Індія).
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню