Уринекс - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Уринекс

Хранилище
                    Урінекс

Засіб, що допомагає розщеплювати та виводити ниркові та сечові камені
«Урінекс» – це унікальна дієтична добавка, яка використовується при порушеннях сечовивідної системи, наприклад, при больовому сечовипусканні, дизурії, каменях у нирках (ниркових конкрементах), циститі та інших неспецифічних інфекціях сечовивідних шляхів. До складу «Урінекса», який має довгу історію традиційного використання, входять перевірені трави-літотроптики, вибрані на основі стародавніх Аюрведичних текстів.
«Урінекс» запобігає перенасиченню літогенними речовинами, попереджаючи їх абсорбцію з кишечником. Це викликає дроблення каміння та кристалів. Антимікробна дія «Урінекса» попереджає інфекції сечовивідних шляхів. Його спазмолітична та протизапальна дія полегшує коліки сечовипускання, заспокоює запалену слизову оболонку сечівнику та полегшує больові симптоми при сечовипусканні. Нормалізує рН сечі та сприяє спокійному діурезу.
Роль складових компонентів:
Пасанбхед – це відомий рослинний засіб із літотропічними властивостями. Він містить кумарин (бергенін), галову, дубильну кислоту. Допускається, що ця рослина має регулювати всмоктування кальцію в організмі. Воно також має діуретичну дію і підтримує здорові сечовивідні шляхи.
Варун має протизапальні, діуретичні, літотроптичні, тонізуючі властивості, зменшує запалення.
Шиладжит - зазвичай застосовується при лікуванні сечостатевих інфекцій. Допомагає полегшити такі симптоми, як дизурія та хворобливе сечовипускання.
Гокшура є діуретичним засобом, який застосовується при сечокам'яній хворобі, дизурії, імпотенції та порушенні функції нирок. Кулаттха - має терапевтичний ефект при багатьох захворюваннях.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендований для використання в раціонах дієтичного харчування з метою створення оптимальних дієтичних умов нормалізації обміну речовин при сечокам'яній хворобі.
Форма випуску: 60 капсул у блістерах
Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад (кожна капсула містить): Bergenia cilliata (бадан), Crataeva nurvala (кратера), Shilajeet (мумійо очищене), Achyranthes aspera (горець перцевий), Tribulus terrestris (якорці стеляться), Dolichos biflorus (індійська квасоля), ячменю звичайного, зольний залишок кальцію.
Виробник: Sahul India Limited (GMP Certified factory)
NH-6, Bombay Road, Mouza Chamrail, Howrah - 711 366, W. Bengal, INDIA (Індія)
Уринекс  (60 кап)  Sahul India Limited

Уринекс (60 кап) Sahul India Limited

Нирки, сечостатева система, руйнує каміння в нирках, сечовому міхурі

0 ₴
 
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню