Курс Дидан Жадид - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Курс Дидан Жадид

Хранилище
Курс дидан джадид  (15 таб)   Hamdard laboratories

Курс дидан джадид (15 таб) Hamdard laboratories

Очищення організму. Засіб від глистів

140 ₴
 
Курс Дідан Жадід

антипаразитарний

Курс Дідан Жадид Курс Дідан Жадид – це ефективний засіб від гельмінтів у ЖК тракті. Компоненти дуже корисні для знищення гельмінтів у тонкому та товстому кишечнику. Курс Дідан Жадід містить 5 ефективних трав. Основний компонент Sat Hanzal (Citrullus colocynthosis). Citrullus Colocynthosis належить до сімейства баштанних. Колоцинт у формі твердих екстрактів входить до складу багатьох проносних препаратів сучасної фармації. Ефективно працює при жовтяниці, лихоманці, кишкових паразитах тощо. Другий компонент Haldi (Curcuma longa) містить активні речовини, які послаблюють руйнівну активність паразитів та круглих гельмінтів. Третій компонент Kameela (Mallotus philippinensis) має ефективну проносну та антигельмінтну властивість проти круглих гельмінтів, анкілостомів та власоголовок. Має сприятливий ефект, знищує всі види гельмінтів у товстому та тонкому кишечнику, покращує апетит та самопочуття в цілому.
Показання: Внутрішні гельмінти в тонкому та товстому кишечнику.
Дозування: Для дітей віком від 3 до 12 років: 0.5–1 таблетка рано-вранці або перед сном протягом 10 днів. Від 12 років і більше: 1-2 таблетки на день вранці або перед сном протягом 10 днів.
Склад: Sat Hanzal (Citrullus colocynthosis), Zanjabeel (Zingiber officinalis), Kameela (Mallotus philippinensis), Haldi (Curcuma longa), Gond keekar (Acacia arabia)
Термін придатності до споживання: 3 роки.
Дата виготовлення вказана на упаковці
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню