Зайфер (сироп) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Зайфер (сироп)

Хранилище
Зайфер сироп (200 мл)  ZEE laboratories

Зайфер сироп (200 мл) ZEE laboratories

Очищення та омолодження організму. Очищувач крові

0 ₴
 
  Зайфер

Зайфер Унікальний комплекс аюрведичних лікарських трав для очищення крові, який використовується при лікуванні та профілактиці токсемії та деяких видів шкірних хвороб. Зайфер, покращуючи якісний склад крові, допомагає прибрати темні кола під очима, рубці від висипу вугрів. Підтримує шкіру людини у нормальному стані.
Рекомендації до застосування: може бути рекомендований лікарем для використання у раціонах дієтичного харчування як джерело комплексного біологічно активних речовин рослинного походження для підтримки нормального стану шкіри.
Показання:
алергічні реакції різного походження
вугрі та інші види висипу
фурункули, фурункульоз
прищі
свербіж різного походження
сонячні та термічні опіки
рани і порізи шкіри, а також рани, що довго не гояться
в комплексному лікуванні гострих та хронічних отруєнь, як потужний засіб детоксикації (алкогольна інтоксикація, отруєння токсичними речовинами, отрутами) – для нейтралізації в організмі негативного впливу різних хімічних сполук токсичної природи, що містяться у воді, повітрі та продуктах харчування (тяжкі , фунгіциди і т.д.)
Рекомендовано дотримуватися збалансованого раціону харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі, алкоголь, копчені та смажені страви. Чи не є лікарським засобом.
Склад (на кожні 0,5 мл сиропу): Гемідесмус індійський (Hemidesmus indicus) – 10 мг; Марена серцелиста (Rubia cordifolia) – 10 мг; Акація ленкоранська (Albizzia lebbeck) – 10 мг; Сферантус індійський (Sphaeranthus indicus) – 10 мг; Дем'янка лікарська (Fumaria officinalis) – 15 мг; Ним (Азадірахта індійська, Azadirachta indica) – 15 мг; Троянда столиста (Rosa centifolia) – 10 мг; Базилік (Ocimum sanctum) – 10 мг; Андрографіс волотистий (Andrographis paniculata) – 10 мг.
Спосіб застосування: дорослим по 2 чайні ложки (10 мл) 3 рази на день за 30 хвилин до їди, дітям з 6 років: по 1 чайній ложці (5 мл) 3 рази на день. Перед застосуванням рекомендовано консультацію лікаря.
Термін застосування: до 4 тижнів. Подальше застосування та можливість повторного курсу погоджувати з лікарем.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Форма випуску: рідина у флаконах 200 мл.
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню