Бреновита (сироп) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Бреновита (сироп)

Хранилище
Бреновита сироп (200 мл)  Sahul India Limited

Бреновита сироп (200 мл) Sahul India Limited

Нервова система, мозок, що омолоджує, відновлює. Поліпшення пам'яті.

0 ₴
 
Бреновіта

Тонік для покращення пам'яті

Бреновіта «Бреновіта» є 100% рослинним сиропом, який сприяє підвищенню концентрації та можливості запам'ятовувати та згадувати. Ця формула складається з трав, які в Аюрведичній медицині широко використовуються для покращення розумових здібностей мозку, збільшення пам'яті та здатності концентруватися.
Яка роль деяких діючих компонентів? Брахмі в Індії, широко використовується для покращення розумових здібностей дітей шкільного віку та студентів. Брахмі також підвищує чіпкість мозку, завдяки якій люди можуть легко зрозуміти та засвоїти інформацію. Брахмі допомагає розслабляти та заспокоювати клітини мозку, та приводити їх у нормальний стан функціонування. Отже, брахмі є цінним антидепресантом. Шанкхапушпі розвиває пам'ять та покращує роботу мозку. Допомагає при розладах сну, стресах та тривогах. В одному з Аюрведичних трактатів Шанкхапушпі описується, як одна з найбільших трав, яка є помічником для посилення таких трьох аспектів, невід'ємних для отримання влади: навчання (Дхі), пам'ять (Дріті) та запам'ятовування (Смріті). Також вона відома як Медхья Расаяна (та, що підвищує увагу).
Рекомендації до вживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування з метою створення оптимальних дієтологічних умов для поліпшення психічних функцій, концентрації уваги, підтримки пам'яті.
Форма випуску: сироп, флакони 200 мл.
Спосіб застосування: дорослим 2 чайні ложки 2 рази на день після вживання їжі.
Тривалість прийому: до 1-го місяця, надалі термін прийому та можливість подальших повторних курсів погоджувати з лікарем.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад (кожні 5 мл. містять): Bacopa monnier (бакопа, брахмі) – 150 мг, Convolvulus pluri caulis (березок) – 112.5 мг, Centella asiatica (центрела азіатська) – 100 мг, Withania somnifera (вітання) –100 мг, Gly glabra (солодка гола) – 100 мг, Celastrus рaniculatus (деревогубець волотистий) – 60 мг, Acorus calamus (аїр) – 60мг., Emblica оfficinalis (агрус індійський) – 50 мг, Terminalia chebulados (нард) – 40 мг, Terminalia belerica (терміналія белерика) – 35 мг, Asparagus racemosus (спаржа) – 25 мг, Mucuna prurience (боби оксамитові) – 20 мг, Sida cordifolia (сида серцелиста) – 20 мг.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник: Sahul India Limited (GMP Certified factory)
NH-6, Bombay Road, Mouza Chamrail, Howrah - 711 366, W. Bengal, INDIA (Індія)
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню