Суракта (сироп) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Суракта (сироп)

Хранилище
Суракта сироп (200 мл)  GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Суракта сироп (200 мл) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Очищення та омолодження організму. Очищувач крові

275 ₴
                          Суракта сироп

Ефективний очисник крові

Суракта сироп "Суракта сироп" – унікальна збалансована формула, призначена для очищення крові, була розроблена компанією "Бадьянатх", на основі найдавніших аюрведичних фіторецептур, ефективність яких перевірена багатьма тисячоліттями. Сучасні дослідження та клінічні випробування підтвердили гармонізуючу та очищувальну дію цього продукту.
«Суракта сироп» – це ефективний засіб, що омолоджує шкіру та усуває запальні, обмінні та алергічні захворювання. Трави, що входять до складу сиропу, мають сильну антибактеріальну та протизапальну дію, сприяють розсмоктуванню наривів, покращують обмін речовин, охолоджуючи кров та очищаючи печінку від токсинів.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендовано в раціонах дієтичного харчування з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, видільної системи для підтримки та відновлення порушеного стану шкіри. Рекомендовано застосовувати у комплексі з «Сурактою» у капсулах для досягнення більшого ефекту.
Форма випуску: сироп, флакони 200мл.
Спосіб застосування: по 1 чайній ложці 2 рази на день під час їди.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад: Acacia catechu (акація катеху), Andrographis paniculata (андрографіс волотистий), Azadirachata indica (азадирахта індійська, маргоза), Bauhinia racemosa (баухінія стручкова), Berberis aristata (барбарис), Cassia fistula ), Cassia occidentalis (касія осіденталіс), Curcuma cassia (куркума чорна), Curcuma longa (куркума довга), Hemidesmus indicus (гемідесмус індійський), Operculina turpethum (оперкуліна турпетум), Pterocarpus santa (сандал), Rubia cordifolia ( Swretia chiratta (свертія), Smilax China (сасапариль, мальва китайська), Smilax ornate (мальва), Sphareranthus indicus (сферантус індійський), Terminalia chebula (терміналія чебула), Tinospora cordifolia (тиноспора серцелиста).
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE (PHARMA), PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню