Кошти - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Кошти

Хранилище
Кошти  (60 кап) Vinayaka Pure Herbs

Кошти (60 кап) Vinayaka Pure Herbs

Натуральний кальцій. Відновлення та зміцнення організму.

0 ₴
Кошти капсули: - природне джерело кальцію
Легко засвоюється організмом і у поєднанні з травами, що містяться в цій формулі, він надає значну допомогу під час лікування остеопарозу та артриту. Відновлює кальцієвий баланс в організмі та усуває проблеми, пов'язані з його втратою.

Кошти капсули рекомендується як джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою підтримання нормального стану кісткової тканини.

Склад: (1 капсула): Листя цисусу чотирикутного (Cissus quadrangularis) – 100,0 мг, стебло босвеллії пильчастої (Boswellia serrata) – 100,0 мг, порошок перлинних раковин устриць ( Mukta shukti pish лікарської (Embilica officinalis) – 50,0 мг, кора терміналії арджуна (Terminalia arjuna) – 50,0 мг, корінь вітані (Withania somnifera) – 50,0 мг, плоди чорного перцю (Piper nigrum) – 10,0 мг.


Рекомендації щодо застосування:
може застосовуватися у раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем, як джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою підтримання нормального стану кісткової тканини. Кошти капсули зменшують потовиділення та спрагу, пов'язану з дефіцитом кальцію в організмі. Сприяють швидкому зростанню кісток та зменшує біль при переломах. Кошти капсули корисні як для організму, що дорослішає, так і для людей похилого віку.
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню