Доктор Хоней (сироп) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Доктор Хоней (сироп)

Хранилище
Доктор Хоней сироп (100 мл) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Доктор Хоней сироп (100 мл) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Сироп від кашлю. Допомагає при кашлі, бронхіті та хворому горлі, при застудних та респіраторних захворюваннях.

0 ₴
 
     Доктор Хоней

Сироп від кашлю

Доктор Хоней Протипростудний сироп «Доктор Хоней» є унікальною аюрведичною фомулою, розробленою компанією «Бадьянатх», до складу якої входять такі рослинні компоненти як базилік, малабар та імбир на основі меду. Події цього сиропу спрямовані на боротьбу із застудою та кашлем. Клінічні випробування показали відмінний результат при використанні сиропу при респіраторних захворюваннях, бронхіті. Також не було жодних побічних ефектів. Важливим фактором застосування сиропу «Доктор Хоней» є відсутність побічних ефектів і сонливості. Завдяки рослинному складу цей сироп можна використовувати практично всіма віковими групами.
Роль компонентів: Мед використовується при лікуванні кашлю. Він заспокоює запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та полегшує симптоми, що викликають труднощі при ковтанні. Базилік допомагає виводити мокротиння з бронхів. Використовується при кашлі. Малабар допомагає при лікуванні бронхіту, ефективно виводить мокротиння, допомагає при скрутному диханні. Імбир виводить мокротиння, знімає нудоту та видаляє токсичні речовини з організму. Він запобігає появі алергічних та антибактеріальних інфекцій у хворому горлі та дихальних шляхах.
Рекомендації до вживання: може бути використаний у раціонах дієтичного харчування, з метою створення оптимальних дієтологічних умов для здорового функціонування бронхо-легеневої системи. Застосовується як симптоматична терапія при захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з важко відокремлюваним мокротинням. Допомагає при кашлі, бронхіті та хворому горлі, при застудних та респіраторних захворюваннях.
Форма випуску: сироп, флакони 100 мл.
дорослим по 1 чайній ложці 2 рази на день після вживання їжі. Термін прийому: до 14 днів, надалі терміни прийому та можливість подальших повторних курсів погоджувати з лікарем.
індивідуальна чутливість до компонентів.
Склад (кожні 5мл. містять): Zinziber officinale (корінь імбиру) – 0,05%, Ocimum sanctum (базилик священний) – 0,17%, Athatoda vasica (адхатода судинна) – 0,33%, мед – 4,45% .
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню