Суракта (капсулы) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Суракта (капсулы)

Хранилище
                   Суракта капсули

Очищувач крові

Суракта капсули «Суракта» – дуже ефективний засіб при лікуванні проблем забруднення крові та шкіри, запорах, надмірній вазі та застудних захворюваннях. Трави, що входять до складу «Суракти», мають сильну антибактеріальну та протизапальну дію, сприяють розсмоктуванню наривів, покращують обмін речовин, охолоджуючи кров, усуваючи лихоманку та очищаючи печінку від токсинів. Використовується в комплексному лікуванні та профілактиці гострих та хронічних захворювань нейродерміту, псоріазу, екземи, кропив'янки, фурункульозів, очищає та омолоджує шкіру, усуває її запальні, обмінні та алергічні захворювання, усуває вугровий висип, очищує кров, має омолоджуючий ефект, знижує температуру тіла при гарячкових станах, сприяє профілактиці судинних катастроф, нормалізує буферні властивості крові, має виражені антисептичні властивості щодо цілого ряду найпростіших і паразитів (завдяки присутності природних антибіотиків), використовується в комплексному лікуванні.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендовано в раціонах дієтичного харчування з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, видільної системи для підтримки та відновлення порушеного стану шкіри. Може застосовуватися при лікуванні та профілактиці шкірних захворювань (екземи, нейродерміту, псоріазу, кропив'янці, фурункульозі), для очищення та омолоджування шкіри, усунення запальних та алергічних захворювань, усунення вугрової висипки, очищення крові, для виведення токсинів, чужорідних біл.
Форма випуску: капсули (60 капсул в упаковці).
Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад (кожна капсула містить): Rubia cordifolia (марена серцелиста), Terminalia chebula (терміналія хебула), Terminalia belerika (терміналія белерика), Berberis aristata (барбарис), Philantus emblika (ембліка кисла), Azadirachta indika (сфаерантус хіртус), Hemidesmus indika (індійський сассапариль), Pikrorhiza kurroa (пікроріза курроа), Withania somnifera (витання, зимова вишня), Smilax china (зміла китайська).
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).>
Суракта (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Суракта (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Очищення та омолодження організму. Очищувач крові

275 ₴
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню