Трифала гуггул - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Трифала гуггул

Хранилище
                     Трифала гуггул

Покращуючий обмін речовин

Трифала гуггул "Трифала гуггул" - це комплекс, що складається на основі гуггула - камеді, дуже схожої на мирру. До складу також входять Трифала («три плоди») та довгий перець. Найчастіше «Тріфалу гуггул» використовують для повного та безпечного (навіть для ослаблених хворих) очищення організму. Ця добавка повністю очищає тонкий і товстий кишечник, печінку, кров, лімфу, нирки, легені та навіть клітини нервової системи, виводячи небезпечний для організму жировий пігмент ліпофусцин. Застосовується при атеросклерозі, ожирінні та цукровому діабеті II типу, подагрі, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороби, поліартритах, артрозах та остеохондрозах, при виразковій хворобі шлунка та 12–палої кишки. При кандидозах кишечника та статевих шляхів, різних захворюваннях дихальної системи.
«Трифала гуггул» – хороший природний антисептик та антибіотик, що прискорює загоєння глибоко розташованих тканин, допомагає після операції на кістках та суглобах. Застосовується для зниження ваги, ефективна при різних шкірних захворюваннях, для усунення застійних явищ у системі кровообігу та для запобігання некрозу тканин, гепатиту, некрозу міокарда, є місячногінним та болезаспокійливим засобом. Має хорошу тонізуючу і омолоджуючу дію, збільшує життєву енергію. У поєднанні із суворою дієтою та вживанням інших препаратів застосовується при лікуванні деяких різновидів раку на ранніх стадіях.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендована для доповнення раціонів харчування компонентами, які мають позитивний вплив на організм людини в цілому, на обмін ліпідів, холестерину, сприяють нормалізації функції органів травлення, серцево-судинної системи, мають протизапальну, антимікробну дію, позитивно впливають на моторну функцію кишечника, сприяють зниженню ваги.
Форма випуску: капсули (60 капсул в упаковці).
Спосіб застосування: по 1-2 капсули 2 рази на день.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад (кожна капсула містить екстракт): Emblic Myrabolan (амла), Beleric Myrabolan (бібхітакі), Terminalia chebula (харитаки) – 126 мг, Piper longum (перець довгий) – 42 мг, Pure Commiphora mukul (очищена камедь, гуггул) – 2 мг.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).
Трифала гуггул  (60 кап)  Amma life sciences

Трифала гуггул (60 кап) Amma life sciences

Очищення та омолодження організму. Нормалізація обміну речовин. Прискорення регенерації тканин.

0 ₴
Трифала гуггул  (60 кап)   GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Трифала гуггул (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Очищення та омолодження організму. Нормалізація обміну речовин. Прискорення регенерації тканин.

240 ₴
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню