Шатавари - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Шатавари

Хранилище
Шатавари (60 кап)   GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Шатавари (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Жіночий тонік. Очищення та омолодження жіночого організму.

240 ₴
Шатавари (60 кап)    Amma life sciences

Шатавари (60 кап) Amma life sciences

Жіночий тонік. Очищення та омолодження жіночого організму.

0 ₴
                    Шатаварі

Жіночий тонік
Шатаварі Asparagus racemosus, що входить до складу Шатаварі, є основною омолоджуючою рослиною для жінок, таким же, як Ашваганда для чоловіків (хоча обидва препарати впливають на обидві статі).
Шатаварі вкрай багата на стероїдні сапоніни, що надають гормоноподібну дію. Омолоджує жіночу статеву систему. Підсилює вироблення грудного молока, нормалізує місячний цикл, підвищує здатність яйцеклітин до запліднення. Підсилює перехід естрадіолу в естрол, тим самим запобігаючи виникненню фібром та мастопатій. Перешкоджає накопиченню дигідротестостерону, який у літніх чоловіків викликає розростання передміхурової залози.
У шатаварі знайдено алкалоїд аспарагін, що посилює серцевий викид і зменшує частоту серцебиття та артеріальний тиск. Крім того, рослина багата на біофлавоноїди, які запобігають пошкодженню клітинних мембран.
Шатаварі є чудовим засобом для Піта доша, для жіночої репродуктивної системи. Це хороша харчова добавка для жінок у клімактеричному віці або перенесли операцію з видалення матки, оскільки містить багато жіночих статевих гормонів. Шатавари підвищує життєву енергію в ослабленому організмі і дуже ефективна при анемії, завзятих затяжних лихоманках, а також для очищення печінки і крові.
Шатаварі надає прекрасну пом'якшувальну дію на слизові оболонки шлунка, легенів, нирок і статевих органів, ефективна при виразці шлунка. Одночасно, шатаварі живить та очищає кров.
При безплідді добре вживати Шатаварі з молоком і шафраном, оскільки вона має прекрасну тонізуючу дію для матки та яєчників.
Шатаварі з топленою олією в Аюрведі використовують жінки для відновлення грудей після пологів. Полегшує спрагу, сприяє збереженню рідин в організмі, показана при проносі, дизентерії. Зовнішньо використовується при тугорухливості суглобів, а також м'язових спазмах. Заспокоює та пом'якшує Вата–дошу. Маючи саттвичну природу, сприяє гармонізації всього організму. Шатаварі є основним аюрведичним тоніком для жіночої репродуктивної системи. Вона має чудові поживні та пом'якшувальні властивості і заспокоює серце.
Форма випуску: капсули (60 капсул в упаковці).
Спосіб застосування: 1-2 капсули 2 рази на день.
Показання: слабкість жіночих статевих органів, безпліддя, клімактеричний період, білі, пронос, дизентерія, зневоднення, виразкова хвороба шлунка, підвищена кислотність, легеневі абсцеси, кашель, герпес, рецидивні лихоманки, відновлювальний період. індивідуальна чутливість до компонентів.
Склад (кожна капсула містить екстракт): Asparagus racemosus (спаржа) – 500 мг.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню