Махасударшан - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Махасударшан

Хранилище
Махасударшан  (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Махасударшан (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Очищення організму, нормалізують роботу підшлункової залози, покращення зору

230 ₴
Махасударшан  (60 кап) Amma life sciences

Махасударшан (60 кап) Amma life sciences

Очищення організму, нормалізують роботу підшлункової залози, покращення зору

0 ₴

 

Махасударшан

Жарознижувальний, потогінний, сечогінний засіб

Махасударшан Махасударшан допомагає видалити токсини з тканин і усунути спричинену ними лихоманку або інфекцію, це хороший засіб при високій температурі, запаленні та особливо для очищення крові. Його можна вживати при нездужання, викликаних надлишковим вживанням солодкої або жирної їжі.
Махасударшан також дуже ефективний при виразковій хворобі шлунка, при якій надлишок кислоти застоюється в шлунку та роз'їдає слизову оболонку, що спричиняє біль та відчуття печіння у шлунку.
Махасударшан сприяє покращенню зору. Його буквальний переклад означає "чудовий склад хорошого зору". Він містить у своєму складі в основному гіркі трави, які сприяють охолодженню та очищенню очей.
Трави, що входять до складу Махасударшану, нормалізують роботу підшлункової залози, тому його рекомендується використовувати як допоміжний засіб для лікування діабету. Махасударшан ефективний також при хронічному та гострому холециститі та панкреатиті, а також при жовчо-кам'яній хворобі та жировому гепатозі печінки. Це один із найкращих аюрведичних засобів для швидкого зняття наслідків алкогольного та харчового отруєння. Також, завдяки присутності гіркого смаку, Махасударшан м'яко сприяє хорошому перетравленню їжі та схуднення, якщо використовувати його після їжі. Махасударшан перешкоджає розвитку та сприяє виведенню деяких видів глистних інвазій. Найбільш доцільно використовувати Махасударшан як лікувальний та профілактичний засіб у період з початку весни до кінця осені. У випадках гострих застудних захворювань, що супроводжуються підвищеною температурою, необхідно строго обмежити харчування, приймати зігрівальні трави та спеції для бронхо-легеневої системи, а також Махасударшан – для швидкого виведення токсинів з організму – до одужання.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендований у раціонах дієтичного харчування з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, видільної системи, при лихоманках, нудоті, збільшенні печінки та селезінки, харчових отруєннях, холецистит, гепатит, при ослабленому зорі, кон'юн.
Форма випуску: капсули (60 капсул в упаковці).
Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.

Склад (кожна капсула містить): Philantus emblika (ембліка кисла), Terminalia chebula (терміналія хебула), Terminalia belerika (терміналія белерика), Curcuma longa (куркума довга), Berberis aristata (барбарис), Solanum indicum ( імбир), Piper longum (перець довгий), Piper nigrum (перець чорний), Clematis triloba (ломініс), Tinospora cordifolia (тиноспора серцелиста), Picrorchiza kurroa (пікроріза), Fumaria parviflora (рутка), Cyperus rotund zalil (дельфініум), Pavonia odorata (півонія), Azadirachta indica (азадирахта індійська), Inula racemosa (оман), Glycyrrhiza glabra (солодка), Holarrhena antidysenterica (холаргена), Trachyspermum ammi (трахісенд Pure Alum (чистий алум), Acorus calamus (аїр), Cinnamomum zeylanicum (кориця), Prunus cerasoides (тернина), Andropogon muricatus (андропогон), Santalum album (сандал), Sida cordifolia (мальва, сида), Desmodium gangeti cum (гесмодіум), Uraria picta (урарія), Embelia ribes (ембелія хвиляста), Variana wallichii (валеріана), Plumbago zeylanica (плюмбаго), Cedrus deodara (кедр), Piper chaba (перець чаба), Stereospermum suaveol Andrographis paniculata (андрографіс волотистий), Capparis spinosa (кіпарис), Eugenia caryophellus (гвоздика), Bambusa arundinacea (бамбук), Nelumbo nucifera (лотос горіховий), Lilium polyphyllum (лілія), Cinnamonum Myristica fragrans (мускатний горіх).
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
UAP Pharma Pvt Limited
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню