Сафи - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Сафи

Хранилище
Сафи сироп  (200мл)  Hamdard laboratories

Сафи сироп (200мл) Hamdard laboratories

Очищення та омолодження організму. Очищувач крові

310 ₴ Добавить
 
                      Сафі

Сироп «Сафі» дуже ефективний при лікуванні проблем забруднення крові, хронічних запорах, надмірній вазі та застудних захворюваннях, що супроводжуються лихоманкою. Трави, що входять до складу «Сафі», використовуються для лікування багатьох хвороб, пов'язаних з токсичним станом крові – вони мають сильну антибактеріальну та протизапальну дію, сприяють розсмоктуванню наривів, покращують обмін речовин, охолоджуючи кров, усуваючи лихоманки та очищаючи печінку від токсинів. Лист сени і корінь ревеню, що входять до складу сиропу «Сафі», забезпечують йому хорошу послаблюючу дію, позбавляючи організм від запорів та надмірної ваги. Також, сироп «Сафі» використовується як діуретик, оскільки має виражену сечогінну дію.
Особливо рекомендується приймати сироп «Сафі» дітям при таких захворюваннях як кір, свербіж, висипання на шкірі, а також підліткам у перехідний період і людям з хронічними захворюваннями шкіри та загальною інтоксикацією організму.
Склад: senna, revenchini, turbud, nilofar, gulab ke phool, sheesham, sandal surkh, gilo, harar, narkashoor, chiraita, kalmegh, kasaundi, mudhi, nil kanthi, shahtara, kachnaal, neem, tuls , milleh firangi, invert sugar.
Дорослим – по 1 ч.л. 2 десь у день, до їжі з молоком, водою чи свіжим соком. Дітям – 1/4–1/2 год. двічі на день, до їжі. У випадках гострої лихоманки або сильної інтоксикації організму дозування може бути збільшене відповідно до рекомендації лікаря.
Тривалість вживання: не менше 1-го місяця.
Термін придатності до споживання: 3 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню