Некаш - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Некаш

Хранилище
Некаш сироп (100 мл)  Vinayaka Pure Herbs

Некаш сироп (100 мл) Vinayaka Pure Herbs

Сироп від кашлю. Допомагає при кашлі, бронхіті та хворому горлі, при застудних та респіраторних захворюваннях.

0 ₴
Некаш

Некаш Сироп Некаш містить у собі муколітики, що забезпечують гарне дихання. Некаш є сиропом від кашлю з яскравими антиспазмолітичним, антикатарним, антигістамінним, відхаркувальним, антисептичним, протинабрячним властивостями. Сироп Некаш є чудово збалансованим засобом, ефективним при лікуванні багатьох гострих та хронічних захворювань, зокрема астми та бронхіту. Це гарний потогінний і жарознижувальний засіб при грипі, більшості простудних та легеневих захворювань. Некаш видаляє зайву слиз з легких і носових ходів, знімає подразнення в дихальному тракті, забезпечує хороше виділення бронхолегеневої слизу, має хорошу антисептичну активність, тому може застосовуватися разом з іншими антибактеріальними засобами для зменшення кашлю при бронхітах. М'яка дія трав, що входять до складу сиропу, сприяє лікуванню хронічних захворювань легень, синуситу, ларингіту та пневмонії. Некаш зменшує набряк слизової оболонки дихальних шляхів, полегшує дихання, нормалізує психо-фізичні реакції, усуває занепокоєння, дискомфорт при бронхоспазму, знімає роздратування і має м'який послаблюючий ефект щодо системи травлення.
Склад: Madhu purified, Ocimum sanctum, Adhatoda vasica, Glycyrhiza glabra, Terminalia belerica, Clerodendron serratum, Achyranthes aspera, Abies webbiana, Zingiber oficcinale, Piper longum, Solanum surattense, Pistacia integer.
Фармакологічна дія: антивірусний, антисептичний, відхаркувальний засіб.
Показання: бронхіальна астма, алергічний та астматичний кашель, гострий та хронічний бронхіт, ларингіт, синусит, пневмонія, грип.
Протипоказання: протипоказань немає.
Побічні дії: ні. Препарат не містить спирту, снодійних та наркотичних речовин.
Взаємодія з іншими ліками: не відзначалися, можна застосовувати при вагітності та годуванні груддю.
Застосування: курс прийому 5-10 днів. Дорослим – 1-3 год. тричі на день до їди. Дітям від 1 до 6 років – 1 ч.л. тричі на день до їди. Грудним дітям – по 1/2 ч.л. тричі на день до їди.
Термін придатності до споживання: 2 роки
Дата виготовлення вказана на упаковці.
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню