Нони (сок) - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Нони (сок)

Хранилище
Нони сок  (500 мл)   Sahul India Limited

Нони сок (500 мл) Sahul India Limited

Оздоровчий тонік. Захист та відновлення організму. Вітаміни та мінерали.

370 ₴
  Натуральний Ноні сік

Оздоровчий тонік (500 мл)

Сік «Ноні» Сік «Ноні» - це рослинна дієтична добавка до раціону харчування, що має неймовірні цілющі властивості, це потужний напій, який допомагає нам довгий час залишатися здоровими і бадьорими. «Ноні» виготовляється з чистого екстракту плодів морінди, тропічної рослини, яка росте на Тихоокеанських островах і в Південно-Східній Азії і для підтримки здоров'я використовується вже понад дві тисячі років. У наш час «Ноні» відносять до так званої "супер їжі", яка завоювала величезну популярність в Америці та Європі. Сік "Ноні" - це чистий натуральний сік без домішок. Він містить понад 100 мінеральних речовин, вітамінів, ферментів, вуглеводів та мікроелементів. Також "Ноні" є сильним антиоксидантом. Доведено, що сік «Ноні» зміцнює імунну систему, регулює функцію клітин, оновлює пошкоджені клітини, омолоджує тіло, відновлює енергію, знижує запалення, знімає стреси, очищає кров, покращує травлення та самопочуття, підтримує в здоровому стані. ефективно захищає від токсинів та забруднюючих речовин, знижує ризик розвитку раку, покращує пам'ять та концентрацію, ефективний при різноманітних розладах, а також незамінний як загальнозміцнюючий засіб для здорових людей.
Мікроелементи, що містяться в Ноні, представлені всім спектром необхідних людині мінеральних речовин (у тому числі селен), а також великою кількістю амінокислот (метіонін, аланін, лейцин, ізолейцин, аргінін, лізин, фенілаланін, цистеїн, гліцин, треонін, триптофан, тирозин, гістидин, пролін, серин). Також дуже різноманітний природний вітамінний комплекс: каротиноїди, вітаміни групи В, аскорбінова кислота.
Найбільш ефективно можна застосовувати сік "Ноні" для нормалізації кров'яного тиску, зняття неврозів, депресій, синдрому хронічної втоми; зняття болю, особливо головних, суглобних, менструальних.
Форма випуску: флакони 200 мл, 500 мл.
Спосіб застосування: дорослим 1-2 ч. ложки двічі на день на голодний шлунок за 30 хвилин до або через 2-3 години після їди. Дозування може бути збільшене відповідно до стану вашого організму. Для профілактики сік "Ноні" застосовується протягом 3-6 місяців по 1-2 ч. ложки двічі на день.
індивідуальна чутливість до компонентів, період лактації.
Склад (кожні 5 мл екстракту містять): Morinda citrifolia (морінда цитрусолистна) - 250 мг, Garcinia cambogia (гарцинія камбоджійська) - 30 мг.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник: Sahul India Limited (GMP Certified factory) NH-6,
Bombay Road, Mouza Chamrail, Howrah – 711 366, W. Bengal, INDIA (Індія).
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню