Ним - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Ним

Хранилище
Ним  (60 кап) UAP Pharma Pvt Limited

Ним (60 кап) UAP Pharma Pvt Limited

Очищення та омолодження організму

0 ₴
Ним (60 кап) Sahul India Limited

Ним (60 кап) Sahul India Limited

Очищення та омолодження організму

220 ₴
        Ним

Натуральний очисник крові

Ним «Нім» – це одна з найвідоміших лікарських рослин в Індії. Сучасна західна медицина нарешті "відкрила" те, що було відомо древнім індусів тисячі років тому. Дерево Ним має чудові фармацевтичні та пестицидні властивості. Маргоза, масло, що отримується з його насіння, містить пальмітинову та стеаринову кислоти, а також німбостерол та танін. Комбінація цих складних органічних сполук забезпечує Німу ефект, що омолоджує. Масло застосовується як протизапальне, антисептичне та антибактеріальне, проносне та гіпоглікемічний засіб. Кора і коріння використовуються як жарознижувальне та глистогінне. Плоди, кора і листя мають інсектицидну, протималярійну, антимікробну та контрацептивну дію. Також відомо, що «Нім» застосовується при хворобах серця, при високому тиску та артриті. У ньому містяться компоненти, що знижують холестерин та очищають артерії від жирових клітин. В більшій мірі «Hім» відомий як натуральний очисник крові та шкіри. Загалом «Нім» надає такі дії: протилихоманкове, протиглистяне, антисептичне, протиблювотне та покращує обмін речовин.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендований та використаний у раціонах дієтичного харчування, з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування систем організму, що забезпечують нормальний стан шкіри, у період реабілітації після травм, захворювань, оперативних втручань, для очищення крові, для профілактики та лікування аутоімунних захворювань, як жарознижувальний засіб, як антисептик та імуномодулятор.
Форма випуску: 60 капсул у блістерах.
Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 1 раз на день до їди. Термін прийому: до 3 тижнів, надалі терміни прийому та можливість подальших повторних курсів погоджувати з лікарем.
індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад (кожна капсула містить): Neem, Azadirachta indica (екстракт німу) – 250 мг, порошок німу – 250 мг.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник: Sahul India Limited (GMP Certified factory)
UAP Pharma Pvt Limited
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню