Стресс-гард - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Стресс-гард

Хранилище
Стресс-гард   (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Стресс-гард (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Атистресовий. Нервова система, мозок, що омолоджує

275 ₴
                     Стрес-гард

Антистресові капсули

Стрес-гард «Стресс-гард» – комплексний аюрведичний засіб, який регулює та балансує органи та системи в людському тілі, схильному до стресу, і підвищує фізичне та розумове здоров'я. Благотворно впливає на психіку та нервову систему.
«Стресс-гард» – формула, що складається з трьох рослин, що входять до «Золотого ряду рослин» Південно-Східної Азії – ашвагандхи, брами та джатамансі.
Ашваганда займає в аюрведичній медицині таке саме місце, як женьшень у китайській. Це найкраща омолоджуюча рослина, особливо для м'язів, кісткового мозку та насіння. Використовується при слабкості та тканинній недостатності, перевтомі, безсонні, нервовому виснаженні, сприяє відновленню гормональної системи. Має тонізуючий, зміцнюючий нерви, седативний, в'яжучий ефект.
Брахмі (Готу кола) – найважливіший в аюрведичній медицині засіб для стимулювання та зміцнення нервових та мозкових клітин. Брахмі підвищує інтелект, покращує пам'ять, збільшує тривалість життя, уповільнює старіння та дає сили у старості. Зміцнює імунну систему, очищаючи та живлячи її, а також зміцнює надниркові залози. Брахмі допомагає встановити рівновагу між лівою та правою півкулями мозку.
Джатамансі благотворно впливає на нервову систему і систему кровообігу, має болезаспокійливу, розслаблюючу і заспокійливу властивість.
Стрес – це стан організму людини, що у відповідь сильний зовнішній подразник. У наш час, згідно з дослідженнями в галузі здоров'я, стрес є одним із провідних факторів, що гублять людство. Постійні стресові ситуації призводять до хронічних захворювань і завдають вагомої шкоди нашому здоров'ю. Занепокоєння, депресії, дратівливість, почуття страху, безпорадності, безнадійності – це часто призводить до стресу.
Рекомендації до вживання: може бути рекомендований для забезпечення нормалізації функціонального стану нервової системи при психоемоційному навантаженні, стресах, хронічній перевтомі.
Форма випуску: капсули (60 капсул в упаковці).
Спосіб застосування: по 1 капсулі 2 рази на день.
Протипоказання: протипоказань та побічних ефектів не має, індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації.
Склад (кожна капсула містить екстракт): Withania somnifera (ашвагандха) – 350 мг, Bacopa monnieri (брахмі) – 100 мг, Nardostachys jatamansi (джатамансі) – 50 мг.
Термін придатності до споживання: 3 роки від дати виготовлення.
Виробник GOODCARE PHARMA PVT. LTD.
1, Gupta Lane, Kolkata-700006, India (Індія).
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню