Спирулина - Аюрведа в Киеве

Перейти к контенту

Главное меню:

Спирулина

Хранилище
Спирулина плюс Амла  (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Спирулина плюс Амла (60 кап) GOODCARE PHARMA PVT. LTD. (Baidyanath)

Спіруліна міститься на 5000% більше заліза, ніж у шпинаті, на 500% більше кальцію, ніж у молоці, на 300% більше протеїну, ніж у соєвих бобах! Спіруліна дозволяє залишатись довше молодим, загальмувати процес старіння; знизити в організмі рівень холестерину та збалансувати рівень цукру в крові; забезпечити повноцінне харчування активним дітям; контролювати вагу, отримуючи харчування без калорій.

295 ₴
 
                        Спіруліна плюс Амла

Спіруліна - синьо-зелена мікроводорість, єдиний живий організм, що прожив на Землі без змін сотні мільйонів років саме завдяки своєму унікальному біохімічному складу.

Поєднання спіруліни та амли є ідеальним харчуванням в одній капсулі. Цей засіб чудово підходить для підтримки високого рівня енергії, тонусу, краси та здоров'я, особливо якщо немає часу підтримувати правильне харчування і при дотриманні дієти.

Спіруліна відноситься до нутрицевтиків - концентратів мікронутрієнтів (вітамінів, мікроелементів, амінокислот, поліненасичених жирних кислот та інших необхідних харчових речовин), за допомогою яких оптимізується харчування.

Понад 100 (!) корисних речовин знаходяться в спіруліні в легкозасвоюваній формі і це унікальне поєднання в природі. Серед них:

повноцінний рослинний білок із природно збалансованим комплексом усіх незамінних амінокислот (до 60 %);
рослинні жири з переважанням цінних поліненасичених жирних кислот (зокрема ліноленової);
потужний комплекс вітамінів, а саме: А, С, Е, В1, В2, ВЗ, В5, В6, В8, В9, В12;
мінеральний комплекс: фосфор, калій, натрій, магній, кальцій, залізо, марганець, цинк, бор, мідь, молібден та інші мінерали у формі, що легко засвоюється;
біологічно активні рослинні компоненти: хлорофіл, фікоціанін, каротиноїди.
У спіруліні сконцентровані в оптимальних співвідношеннях найважливіші вітаміни — А1, В1, В2, В3, В6, В12, РР, біотин, фолієва кислота, інозитол, пантотенат, вітаміни С та Е та не синтетичні, як у аптечних полівітамінах, а натуральні, синтезовані клітинами.

ДІЯ НА ОРГАНІЗМ ІЗСЕРЕДИНИ:

1) Спіруліна оздоровлює шкіру зсередини:

при комплексному лікуванні прискорює одужання при акне, фурункульозі та екземі
використовується в комплексному лікуванні короткозорості, катаракти та інших захворювань зору, уражень сітківки ока у діабетиків.
нормалізує рівень цукру в крові
незамінна при хронічних запальних захворюваннях, таких як СНІД, гепатит, туберкульоз, хронічний бронхіт
містить фікоціан - пігмент здатний зупинити ріст ракових клітин
при постійному прийомі омолоджує організм
білок - будівельний матеріал для здорового, густого волосся
завдяки своєму детокс-ефекту незамінна у боротьбі з целюлітом
у спіруліні великий вміст заліза і краще засвоюється завдяки присутності вітаміну B 12 .
2) Спіруліна зміцнює імунітет

3) Дає енергетичний заряд (можна вживати замість синтетичних енергетичних напоїв): якщо Ви відчули втому або вам необхідно терміново сконцентруватися (наприклад перед іспитом), прийміть кілька таблеток спіруліни. Вона почне діяти вже за годину.

4) Будучи потужним очисником організму, спіруліна виводить токсини та зменшує негативний вплив радіації на людину.

5) Спіруліна є найбезпечнішою добавкою для схуднення: кілька таблеток на день, прийнятих перед їжею, зменшать апетит, прискорять обмін речовин, виведуть токсини та насичать організм вітамінами. Прийнята після їди, спіруліна, навпаки, допоможе набрати вагу.

6) Можна влаштовувати розвантажувальні дні зі спіруліною (очищення організму): один день на тиждень, краще у вихідний, приймайте по 0,5 гр. спіруліни щогодини, запиваючи простою водою або соком. Цей м'який детокс, без наслідків та неприємних відчуттів, підходить усім, багаторазово посилюючи благотворну дію будь-яких лікувальних процедур.

Зазвичай спіруліну п'ють курсом від 1 до 6 місяців, залежно від того, який ефект вам потрібен та наскільки запущено вашу проблему зі здоров'ям.

Протипоказання та побічні ефекти спіруліни: людям, які мають захворювання щитовидної залози та нирок, про прийом спіруліни слід проконсультуватися з лікарем. Вагітним і годуючим вона не рекомендується. Для зовнішнього застосування протипоказань немає.

Спіруліна та амла збережуть Вашу молодість та красу без зайвих калорій!

Склад: Кожна капсула містить: Шайбал (Спіруліну) – Ceratophyllum demersum – 450 mg, порошок Амли (Emblica officinalis) – 150 mg.

Спіруліна містить на 5000% більше заліза, ніж у шпинаті, на 500% більше кальцію, ніж у молоці, на 300% більше протеїну, ніж у соєвих бобах! Спіруліна дозволяє залишатись довше молодим, загальмувати процес старіння; знизити в організмі рівень холестерину та збалансувати рівень цукру в крові; забезпечити повноцінне харчування активним дітям; контролювати вагу, отримуючи харчування без калорій.

Однією з основних причин старіння організму є руйнівна дія вільних радикалів на його клітини. Антиоксиданти, що містяться в ягодах, овочах, фруктах або зеленому чаї, зупиняють окислювальні процеси, спричинені впливом вільних радикалів. Найвідоміший з усіх антиоксидантів - вітамін C, який міститься в амлі у дуже великій кількості, набагато більшій, ніж у звичних для нас цитрусових або червоних кислих ягодах (смородина, чорниця, виноград)

Амла є одним із найпотужніших засобів для омолодження всього організму, особливо крові, серця, кісток, кишечника та шкіри. Амла живить клітини мозку та стимулює розумову діяльність, підтримує роботу серця та зміцнює легені, нормалізує кислотність шлунка та виводить токсини, покращує ріст волосся та гостроту зору, зміцнює тіло та тонізує м'язи. Амла також покращує обмін речовин.

Спіруліна Плюс зроблена відповідно до найвищих міжнародних стандартів якості. Цей препарат добре засвоюється і ніяких побічних ефектів.

Не містить цукор, консерванти чи штучні барвники та ароматизатори. Не містить продуктів тваринного походження


 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню